TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids gisteren
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Woensdag, 27 Maart 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:11
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:41
NOS Journaal
06:46
NOS Journaal
06:52
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:38
Goedemorgen Nederland
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:38
Goedemorgen Nederland
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:31
MAX Geheugentrainer
10:46
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:14
Tijd voor Max
11:15
Tijd voor Max
12:00
NOS Journaal
12:16
NOS Journaal
12:26
NOS Journaal
12:36
NOS Journaal
12:46
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:10
NOS Sportjournaal
13:22
Kook mee met MAX
13:23
Kook mee met MAX
13:39
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:14
NOS Journaal
14:24
NOS Journaal
14:35
NOS Journaal
14:46
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:18
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:36
De avondshow met Arjen Lubach
16:06
Radar
17:00
NOS Journaal
17:08
Tijd voor Max
17:09
Tijd voor Max
17:55
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:03
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:33
Geef om je hersenen
20:34
Geef om je hersenen
21:39
Spoorloos
22:28
De avondshow met Arjen Lubach
22:58
Op1
23:59
NOS Journaal
00:19
De avondshow met Arjen Lubach
00:47
Op1
01:47
NOS Journaal
02:13
EenVandaag
02:39
NOS Journaal met gebarentaal
03:10
NOS Journaal
03:31
NOS Journaal
03:41
NOS Journaal
04:30
Suhoor Stories
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:14
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:39
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:36
Nieuwsuur
10:23
Noord-Zuid-Oost-West
11:01
BinnensteBuiten
12:00
NOS Journaal
12:18
Kook mee met MAX
12:34
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:23
Opsporing Verzocht
13:54
Rail Away
14:26
Kassa
15:25
NOS Journaal
16:00
NOS Journaal
16:10
Kook mee met MAX
16:26
Per Seconde Wijzer
16:57
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:09
Downton Abbey
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:32
Noord-Zuid-Oost-West
19:13
BinnensteBuiten
19:56
Per Seconde Wijzer
20:30
Tijl in het voetspoor van Richard Wagner
20:31
Tijl in het voetspoor van Richard Wagner
21:13
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:15
STAAL
23:10
Villa ramadan
23:41
De Nachtzoen
23:55
Nieuwsuur
00:43
Nieuwsuur
04:14
Tekst-TV
04:27
Tekst-TV
05:30
Pingu
05:35
Bumba
05:40
Nurdys
05:46
Ziggy en de zootram
05:57
Nelli en Nora
06:04
Teletubbies
06:16
Liselotte
06:23
Simon
06:28
Clangers
06:39
Ella, Oscar & Hoo
06:49
Lief monster
06:59
Kiri & Lou
07:04
Lucas de spin
07:11
Zin in Zappelin
07:13
Zin in Zappelin
07:15
Ezel Chiel
07:23
Zin in Zappelin
07:27
Kindertijd
07:35
Zin in Zappelin
07:37
Het Muizenhuis
07:44
Zin in Zappelin
07:47
De Boterhamshow
08:02
Zin in Zappelin
08:03
Zin in Zappelin
08:04
Zin in Zappelin
08:07
Shaun het schaap
08:16
Mike de ridder
08:17
Mike de ridder
08:29
Pieter Konijn
08:40
Pettenpret
08:41
Pettenpret
08:47
Tip de Muis
08:54
Jojo & Ouma
08:55
Jojo & Ouma
09:06
Sesamstraat
09:20
Pop Papierstad
09:21
Pop Papierstad
09:32
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:38
Sarah en Eend
09:45
Inui
09:52
Sesamstraat: 10 voor...
10:03
Teletubbies
10:15
Nijntje en vriendjes
10:22
Bo Beer
10:27
Nurdys
10:32
Bumba
10:33
Bumba
10:38
Bing
10:45
Woezel & Pip
10:46
Woezel & Pip
10:51
Olly, het kleine witte busje
10:56
Rita & Krokodil
11:01
Kiri & Lou
11:06
Peppa Pig
11:11
Peppa Pig
11:16
Timmy tijd
11:21
Pingu
11:25
Tip de Muis
11:26
Tip de Muis
11:33
Pip en Posy
11:39
Bol & Smik
11:40
Bol & Smik
11:52
Ziggy en de zootram
12:03
Maya de bij
12:15
Zin in Zappelin
12:16
Zin in Zappelin
12:17
Zin in Zappelin
12:19
Olivia
12:29
Zin in Zappelin
12:33
Kindertijd
12:41
Zin in Zappelin
12:42
Zin in Zappelin
12:44
Bob de Bouwer
12:55
Zin in Zappelin
12:57
Agent Binky
13:07
Zin in Zappelin
13:09
Zin in Zappelin
13:12
Masha
13:13
Masha
13:19
Shaun het schaap
13:26
Wickie de Viking
13:37
Shaun het schaap
13:39
Het betoverde dorp van Pinokkio
13:51
De Smurfen
14:03
Bollie & Billie
14:04
Bollie & Billie
14:17
Buurman en Buurman
14:24
Machtige Mike
14:31
Grizzy en de lemmingen
14:32
Grizzy en de lemmingen
14:39
Bernard
14:43
De magische auto
14:55
De Matties
15:14
Studio Snugger
15:31
Zappbios: Sepp - de wolvenvriend
15:32
Zappbios: Sepp - de wolvenvriend
17:13
ZappSport kantine
17:33
Steken en Prikken op vakantie
17:49
Brugklas
18:00
Brainstorm
18:21
Say Whut!?
18:44
Het Klokhuis
19:01
NOS Jeugdjournaal
19:29
First Dates
19:30
First Dates
20:28
NOS Champions League (v)
20:55
NOS Champions League (v)
21:55
NOS Champions League (v)
22:03
NOS Champions League (v)
22:04
NOS Champions League (v)
23:01
NOS Champions League (v)
23:24
Louis Theroux: Altered States
00:32
Uit de kramp
01:08
De avondshow met Arjen Lubach
01:41
Sophie & Jeroen
02:36
Sophie & Jeroen
03:31
Sophie & Jeroen
05:47
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:57
Editie NL
06:13
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:36
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:52
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:44
RTL Nieuws
07:54
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:12
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:32
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:52
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:08
RTL Weer
09:17
RTL Boulevard
10:03
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:02
Goede tijden, slechte tijden
11:32
The Bold and the Beautiful
12:00
ER
12:57
Murder, She Wrote
14:15
BEAU
15:32
Married at First Sight
16:59
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:17
Editie NL
18:33
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
19:58
RTL Weer
20:02
Goede tijden, slechte tijden
20:32
Married at First Sight
22:11
BEAU
23:28
RTL Nieuws
23:44
RTL Weer
23:47
BEAU
01:03
RTL Boulevard
01:48
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:03
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:29
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:03
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:13
112 vandaag
17:36
Politie op je hielen!
18:34
Politie op je hielen!
19:33
Deurwaarders UK
20:31
Big Brother
21:31
112 vandaag
22:01
24 uur in de E.R.
23:03
Big Brother
00:03
Politie op je hielen!
01:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
10:00
Hart van Nederland - ochtend editie
10:15
Hart van Nederland - ochtend editie
10:30
Shownieuws
11:25
De grote huisverbouwing
12:45
De Bondgenoten
13:30
Lang leve de liefde
14:15
50/50
14:45
Urk!
15:40
Huizen Onder De Hamer
16:50
VTWonen: Weer verliefd op je huis
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:30
Je huis op orde
21:35
Vandaag Inside
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:55
De Bondgenoten
00:35
Lang leve de liefde
01:20
Vandaag Inside
02:05
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV XL
10:26
Stop! Politie
11:23
Idioten op de weg
11:45
Idioten op de weg
12:16
Idioten op de weg
12:34
Idioten op de weg
13:05
Flodder
13:39
Flodder
14:13
Pawn Stars
15:07
Pawn Stars
16:01
Bar Rescue
16:55
Bar Rescue
17:50
Pawn Stars
18:10
Pawn Stars
18:36
Pawn Stars
19:31
Pawn Stars
20:27
White Boy Rick
22:40
Killing Them Softly
00:38
Transportwereld
01:07
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 7: Mediashop
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:25
Het Blok Australië
12:20
Het Blok Australië
13:20
Tommy Teleshopping
13:55
MasterChef Australië
14:55
MasterChef Australië
15:55
My Kitchen Rules Australië
16:55
Neighbours
17:25
MasterChef Australië
18:25
MasterChef Australië
19:25
My Kitchen Rules Australië
20:30
The Rookie
21:25
Law & Order: SVU
22:20
Law & Order: SVU
23:05
Coroner
00:05
The Rookie
01:00
Law & Order: SVU
01:50
Loop: Hart van Nederland
01:54
Loop: Hart van Nederland
18:00
Two and a Half Men
18:15
Two and a Half Men
18:40
Schitt's Creek
19:10
Schitt's Creek
19:35
The Big Bang Theory
20:00
The Big Bang Theory
20:30
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
23:15
Assassin's Creed
01:15
Veronica film
01:44
Loop: Hart van Nederland
07:48
Teleshop 8: Mediashop
16:33
Goede tijden, slechte tijden
17:03
Murder, She Wrote
18:02
The Bold and the Beautiful
18:31
The Bold and the Beautiful
19:00
The Bold and the Beautiful
19:28
ER
20:28
The Presence Of Love
22:13
Law & Order: Special Victims Unit
23:10
Law & Order: Special Victims Unit
00:07
Murder, She Wrote
01:06
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:40
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:15
Food Factory
06:30
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:26
Science of Stupid
07:57
Abandoned
08:27
Abandoned
09:02
Fish Tank Kings
10:05
Secrets of the zoo: Tampa
11:05
Secrets of the zoo: Tampa
12:05
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:00
Cesar Millan: Better human better dog
14:12
The Incredible Dr. Pol
15:13
Trafficked With Mariana van Zeller
16:12
Trauma Rescue Squad
17:11
Locked Up Abroad
18:11
Airport Security: Colombia
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
Made for Murder
22:30
Made for Murder
23:30
Kustwacht Caribisch Nederland
00:30
Dawn of the Nazis
01:35
Food Factory
02:05
Food Factory
02:40
Top 10 the Art of Architecture
03:35
Megafactories
04:05
Loop: Hart van Nederland
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:00
Mediashop
15:00
The Flying Doctors
15:50
The Flying Doctors
16:45
McLeod's Daughters
17:45
McLeod's Daughters
18:30
McLeod's Daughters
19:30
McLeod's Daughters
20:30
Urk!
21:25
Down the Road
22:25
Cupido Ofzo: België
23:30
Over gewicht
00:30
Urk!
01:20
Tommy Teleshopping
03:50
Loop: Hart van Nederland
03:51
Loop: Hart van Nederland
04:30
Schansspringen
05:30
Snowboarden
06:30
Snooker
08:30
Wielrennen
10:00
Alpineskiën
11:00
Schansspringen
12:00
Snooker
13:15
Wielrennen
14:15
Wielrennen
17:00
Olympische Spelen
17:15
Olympische Spelen
18:15
Olympische Spelen
19:00
Olympische Spelen
19:10
Snooker
21:00
Zeilen
22:00
Karate
23:00
Wielrennen
23:30
Snooker
01:30
Alpineskiën
02:15
Alpineskiën
03:00
Wielrennen
04:02
Flip or flop
04:26
Flip or flop
04:50
Don't tell the bride
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
My cat from hell
07:00
Cake boss
07:30
Cake boss
08:00
Long Island Medium
08:30
Long Island Medium
09:00
Beachfront bargain hunt
09:30
Beachfront bargain hunt
10:00
Flip or flop
10:30
Don't tell the bride
11:30
LA Ink
12:30
Breaking Amish
13:30
22 Kids and counting
14:30
sMothered
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
Flip or flop
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
The Flipping El Moussas
20:30
Little People Big World
21:30
22 Kids and counting
22:30
sMothered
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
My cat from hell
01:30
Cake boss
01:58
Cake boss
02:26
Long Island Medium
02:50
Long Island Medium
03:14
Beachfront bargain hunt
03:38
Beachfront bargain hunt
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Critical Incident
11:00
Fraud Squad
11:30
Animal Park
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Doctors
15:15
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
The Bidding Room
17:30
Bridge of Lies
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
The Repair Shop
22:00
Big Gay Wedding with Tom Allen
23:00
BBC News at Ten
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
Ghostbusters II
01:20
Ambulance
02:20
Weather for the Week Ahead
02:25
BBC News
04:35
This Is BBC TWO
07:30
Escape to the Country
08:15
Bridge of Lies
09:00
Amanda & Alan's Italian Job
09:30
Robson Green's Weekend Escapes
10:00
BBC News
14:00
Impossible
14:45
The Edge
15:30
Take a Hike
16:00
The Speedshop
17:00
Born to be Wild
17:30
The Hairy Bikers' Pubs That Built Britain
18:00
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Digging for Britain
21:00
Andi Oliver's Fabulous Feasts
22:00
Surgeons: At the Edge of Life
23:00
Mandy
23:15
Mandy
23:30
Newsnight
00:10
Weather
00:15
Forensics: The Real CSI
01:15
Great British Menu: The Finals
02:15
Great British Menu: The Finals
03:15
Bring the Drama