TV Gids gisteren

Dinsdag, 16 Juli 2019
omhoog omlaag links rechts
04:05
Down the Road
04:52
Tekst-TV
06:25
Pingu
06:28
Pingu
06:30
Clangers
06:32
Pingu
06:35
Clangers
06:50
No-No en de vlieg
06:55
Bing
07:05
Sesamstraat
07:20
Maya de bij
07:30
Noddy, de detective
07:45
Ringel Singel 19
07:50
Apennoten
08:00
Buurman en buurman
08:10
Nils Holgersson
08:20
Shaun het schaap
08:25
Het molletje en de televisie
08:30
Igam Ogam
08:45
Calimero
08:55
Nelli en Nora
09:00
Ziggy en de zootram
09:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
09:25
Hoi Duggee
09:35
Kindertijd
10:00
Rintje
10:10
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:35
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip magazine overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
10:55
Sesamstraat: 10 voor...
11:10
Sesamstraat: 10 voor...
11:23
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:34
Pim & Pom
11:40
Wickie de Viking
11:55
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder en de ridderlijke trainingtruukjes
12:15
Waffel de wonderhond
12:30
Mega Mindy
12:55
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous klassiek
14:35
Jungle Book
14:50
Bommetje XXL
15:40
Betreden Op Eigen Risico
16:25
#forever
16:35
#forever
16:50
Find me in Paris
17:15
Brugklas
17:25
Brugklas
17:40
SpangaS Marathon
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Broodje gezond
20:30
Celebrity Call Centre
21:15
Break Free
22:00
Down the Road
22:50
Ik durf het bijna niet te vragen
23:20
Sluipschutters
23:50
The Graham Norton Show
00:50
Celebrity Call Centre
01:35
Break Free
02:15
Keuringsdienst van waarde quiz
02:55
Broodje gezond
03:20
Down the Road
06:27
TekstTV
06:30
Koala Broertjes
06:41
Elias
06:51
Sid de slimmerik
06:56
Wissper
07:03
Jul & Julia
07:14
Ernst, Bobbie en de rest
07:21
Pipo
07:29
Piet Piraat
07:36
Mijn ridder en ik
07:47
Super 4
08:00
LEGO City
08:02
Brandweerman Sam
08:15
Bibaboerderij
08:30
Molang
08:37
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:40
Leren met Jokie
08:46
Sophie De Giraf
08:51
Juf Roos
08:56
Piet Piraats Verhalen Uit De Griezelgrot
09:02
Tee And Mo
09:07
Sprookjesboom Show
09:12
StoryZoo
09:24
Thomas de Stoomlocomotief
09:35
Super Wings
09:49
Robocar Poli
10:01
Chuggington Medaille Race
10:05
Airport: Winky's Avonturen
10:18
Sprookjesboomfeest
10:37
Beertje Pol
10:48
TiTaToverfeest
11:05
Gonnie & Gijsje
11:10
Sprookjesboom - Zing en dans mee
11:15
Fien & Teun
11:23
Little People
11:35
Florrie's Draakjes
11:45
Hello Kitty And Friends
12:00
Monchhichi
12:13
My Little Pony
12:34
Super 4
12:48
Robin Hood
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om Nom
13:14
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Enchantimals
14:23
Strawberry Shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Zafari
15:48
Het Regent Gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
De Avonturen van K3
16:25
De Avonturen van K3
16:40
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:50
Barbie Dreamtopia
17:05
Goede Tijden, Slechte Tijden
17:36
The Bold And The Beautiful
18:05
The Bold And The Beautiful
18:35
Dr. Quinn, Medicine Woman
19:31
McLeod's Daughters
20:30
The Age of Adaline
22:45
House
23:42
Dr. Quinn, Medicine Woman
00:00
Dr. Quinn, Medicine Woman
00:41
Teleshop 8: Mediashop
02:11
Teleshop 8: Mediashop
04:10
Diamond League: Monaco
04:40
Tranmere Rovers - Liverpool
04:45
Ajax - Basaksehir
05:00
Wimbledon Classic 1981: McEnroe - Borg
05:30
Wimbledon Classic 1982: Connors - McEnroe
06:00
Wimbledon Classic 1992: Agassi - Ivanisevic
06:30
Wimbledon Classic: Hingis vs Novotna
07:00
Volleyball Nations League: Finale
07:30
Mountainbike World Cup: Les Gets
07:55
Mountainbike World Cup: Les Gets
08:25
Wimbledon Today
08:50
Ajax - Basaksehir
09:25
Premier League World
09:55
Diamond League: Monaco
10:25
Ajax - Basaksehir
10:40
GP Confidential
11:10
FE Street Racers
11:40
Formule 1 GP van Groot-Brittannië: Race
12:10
Indycar: Streets of Toronto
13:10
Nascar Xfinity: Alsco 300
14:05
Nascar Truck Series: Buckle Up in Your Truck 225
15:00
Formule 2: Groot-Brittannië Highlights
16:00
Formule 3: Groot-Brittannië Race 2
17:00
Formule E: New York City
18:00
Formule 1 GP van Groot-Brittannië: Race
18:30
Volleyball Nations League: Finale
19:00
Mountainbike World Cup: Les Gets
19:30
Mountainbike World Cup: Les Gets
20:00
Ajax - Basaksehir
20:30
Giro d'Italia: Alle Ballen op Steven
21:45
Formule 1 GP van Groot-Brittannië: Race
22:15
Rob's Road to Le Mans
22:45
Ajax - Basaksehir
23:00
Crashen in de Keuken: GP Groot-Brittannië
23:20
Formule 1 GP van Groot-Brittannië: Race
23:50
Aberdeen Standard Investments Scottish Open
00:20
John Deere Classic
01:15
Mountainbike World Cup: Les Gets
01:45
Mountainbike World Cup: Les Gets
02:15
Crashen in de Keuken: GP Groot-Brittannië
02:35
Formule 1 GP van Groot-Brittannië: Race
03:05
Ajax - Basaksehir
03:20
Premier League World
03:50
Diamond League: Monaco