TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids vandaag
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Maandag, 18 Maart 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:12
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:41
NOS Journaal
06:47
NOS Journaal
06:52
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:16
Nederland in Beweging
10:31
MAX Geheugentrainer
10:47
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor Max
12:00
NOS Journaal
12:16
NOS Journaal
12:26
NOS Journaal
12:37
NOS Journaal
12:47
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:18
Kook mee met MAX
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:13
NOS Journaal
14:24
NOS Journaal
14:34
NOS Journaal
14:46
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:24
Project Dans
16:29
Soep, sores en soelaas
17:00
NOS Journaal
17:09
Tijd voor Max
17:57
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:03
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:35
Kamp Van Koningsbrugge
21:34
Keuringsdienst van Waarde
22:05
De avondshow met Arjen Lubach
22:35
Op1
23:36
NOS Journaal
23:56
De avondshow met Arjen Lubach
00:28
Project Dans
01:16
Op1
02:16
NOS Journaal
02:36
EenVandaag
03:02
NOS Journaal met gebarentaal
03:31
NOS Journaal
03:51
NOS Journaal
04:30
Suhoor Stories
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:15
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:39
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:13
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:08
Buitenhof
11:06
BinnensteBuiten
11:40
Nu te zien!
12:00
NOS Journaal
12:18
Kook mee met MAX
12:34
De geknipte gast
13:00
NOS Journaal
13:23
NOS Studio Voetbal
14:21
MAX Maakt Mogelijk
14:44
Regioned
15:17
NOS Journaal
15:33
Stand van Nederland
16:00
NOS Journaal
16:10
Kook mee met MAX
16:26
Blauw Bloed
16:56
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:12
Downton Abbey
17:47
Nu te zien!
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:31
Expeditie Nederland
19:10
BinnensteBuiten
19:52
Per Seconde Wijzer
20:26
Radar
21:09
Gort's Wijnkwartier
21:30
Nieuwsuur
22:17
2Doc kort: De tramaanslag
22:53
Ongeschreven regels
00:09
Kruispunt
00:35
De Nachtzoen
00:48
Nieuwsuur
01:36
Nieuwsuur
04:27
NOS Jeugdjournaal
04:47
Tekst-TV
05:30
Pingu
05:35
Bumba
05:40
Nurdys
05:46
Angelina Ballerina
05:59
Nelli en Nora
06:06
Teletubbies
06:18
Raad eens hoeveel ik van je hou
06:29
Clangers
06:40
Ella, Oscar & Hoo
06:49
Lief monster
06:56
Kiri & Lou
07:01
Lucas de spin
07:08
Zin in Zappelin
07:11
Zin in Zappelin
07:13
Klumpies
07:20
Zin in Zappelin
07:26
Kindertijd
07:34
Zin in Zappelin
07:37
Het Muizenhuis
07:44
Zin in Zappelin
07:48
De Boterhamshow
08:04
Zin in Zappelin
08:06
Zin in Zappelin
08:09
Shaun het schaap
08:16
Masha
08:19
Mike de ridder
08:31
Pieter Konijn
08:43
Pettenpret
08:50
Tip de Muis
08:58
Jojo & Ouma
09:08
Sesamstraat
09:24
Pop Papierstad
09:35
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:42
Sarah en Eend
09:49
Inui
09:56
Sesamstraat: 10 voor...
10:06
Teletubbies
10:18
Nijntje en vriendjes
10:25
Tik Tak
10:31
Nurdys
10:36
Bumba
10:42
No-No
10:49
Woezel & Pip
10:54
Olly, het kleine witte busje
11:00
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
11:05
Peppa Pig
11:10
Peppa Pig
11:15
Timmy tijd
11:19
Pingu
11:24
Tip de Muis
11:32
Pip en Posy
11:38
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:49
Ziggy en de zootram
12:01
Maya de bij
12:13
Charlie en Lola
12:24
Zin in Zappelin
12:27
Zin in Zappelin
12:29
Olivia
12:40
Zin in Zappelin
12:45
Kindertijd
12:53
Zin in Zappelin
12:56
Splat & Seymour
13:07
Zin in Zappelin
13:10
Bollie & Billie
13:22
Zin in Zappelin
13:24
Zin in Zappelin
13:28
Masha
13:34
Shaun het schaap
13:41
Wickie de Viking
13:53
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:05
Shaun het schaap
14:07
De Smurfen
14:20
Zo is Joey!
14:31
Buurman en Buurman
14:38
Mighty Mike
14:45
Grizzy en de lemmingen
14:53
Nils Holgersson
15:05
Jungle Book
15:16
BarnKidz
15:28
Stop!
15:34
Mega Mindy
16:00
Kosmoo
16:23
Peperbollen
16:52
De Dodelijkste 60
17:20
Zapp Kids Top 20
17:47
Brugklas
17:58
Brainstorm
18:22
Say Whut!?
18:44
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:26
First Dates
20:26
Van Roosmalen & Groenteman
21:23
BODEM
21:58
Jeuk
22:32
Dragons' Den
23:24
De avondshow met Arjen Lubach
23:59
Sophie & Jeroen
00:54
Van Roosmalen & Groenteman
01:50
BODEM
02:24
Jeuk
02:58
Sophie & Jeroen
03:46
NOS Jeugdjournaal
05:47
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:57
Editie NL
06:13
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:36
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:52
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:12
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:32
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:52
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:08
RTL Weer
09:17
RTL Boulevard
10:03
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:01
Ik Weet Er Alles Van!
11:33
The Bold and the Beautiful
12:02
ER
13:01
Murder, She Wrote
14:08
Renze Op Zondag
15:32
Beat The Champions
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:17
Editie NL
18:33
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
19:58
RTL Weer
20:02
Goede tijden, slechte tijden
20:32
Kopen Zonder Kijken
22:09
Humberto
23:25
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:44
Humberto
01:00
RTL Boulevard
01:45
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:02
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:29
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:03
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
112 vandaag
17:12
112 vandaag
17:35
Politie op je hielen!
18:34
Politie op je hielen!
19:33
Deurwaarders UK
20:31
Big Brother
21:31
112 vandaag
22:00
24 uur in de E.R.
23:00
Big Brother
23:01
Big Brother
23:59
Politie op je hielen!
01:07
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:03
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
10:00
Hart van Nederland - ochtend editie
10:15
Hart van Nederland - ochtend editie
10:30
Shownieuws
11:22
Huizen Onder De Hamer
12:40
De Bondgenoten
13:27
Lang leve de liefde
14:18
50/50
14:48
De Oranjezondag
15:41
Huizen Onder De Hamer
16:51
Droomhuis op het platteland
17:49
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:01
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:27
Chateau Meiland VIPS
21:34
Vandaag Inside
22:36
Hart van Nederland - Late Editie
22:58
Shownieuws
23:52
De Bondgenoten
00:33
Lang leve de liefde
01:18
Vandaag Inside
02:03
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Mediashop
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:01
Vis TV
10:33
Stop! Politie
11:31
Idioten op de weg
12:02
Idioten op de weg
12:32
Idioten op de weg
13:03
Flodder
13:37
Flodder
14:11
Pawn Stars
15:05
Pawn Stars
15:59
Bar Rescue
16:54
Bar Rescue
17:49
Pawn Stars
18:08
Pawn Stars
18:35
Pawn Stars
19:31
Pawn Stars
20:27
The Courier
22:31
Boyka: Undisputed IV
00:15
UEFA Champions League magazine
00:46
Pawn Stars
01:14
Teleshop 7: Mediashop
02:00
Teleshop 7: Mediashop
02:10
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
05:57
Loop: Hart van Nederland
07:31
Mediashop
09:01
Tommy Teleshopping
11:26
De Grote Verbouwing UK
12:25
Het Blok Australië
13:23
Tommy Teleshopping
13:59
MasterChef Australië
14:56
MasterChef Australië
15:58
My Kitchen Rules Australië
16:57
Neighbours
17:28
MasterChef Australië
18:29
MasterChef Australië
19:30
My Kitchen Rules Australië
20:30
The Blind Side
23:05
NCIS: Los Angeles
00:01
NCIS: Los Angeles
00:55
NCIS
01:50
Over gewicht
02:33
Loop: Hart van Nederland
18:01
Greatest at #Home Videos
18:08
Two and a Half Men
18:36
Schitt's Creek
19:03
Schitt's Creek
19:31
The Big Bang Theory
19:56
The Big Bang Theory
20:30
Veronica Offside
21:35
Hufters op Beeld
22:34
Dashcam Disasters
23:31
Undercover in Nederland
00:28
Veronica Offside
01:26
Loop: Hart van Nederland
07:16
Teleshop 8: Mediashop
17:01
Murder, She Wrote
18:01
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
The Bold and the Beautiful
19:29
ER
20:27
Just One Kiss
22:11
Law & Order: Special Victims Unit
23:08
Law & Order: Special Victims Unit
00:01
Murder, She Wrote
01:01
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:45
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:25
Food Factory
07:05
Science of Stupid
07:35
Science of Stupid
08:05
Lost Treasures of Egypt
09:05
Lost Treasures of Egypt
10:10
Secrets of the Zoo
11:10
Secrets of the Zoo
12:10
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:05
Cesar Millan's Dog Nation
14:00
The Incredible Dr. Pol
15:00
Trafficked With Mariana van Zeller
16:00
Trauma Rescue Squad
17:00
Banged Up Abroad
18:00
Airport Security: Peru
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
Ice Road Rescue
22:30
Ancient Bodies: Secrets Revealed
23:25
Europe From Above
00:25
Lost Beasts Unearthed
01:20
Food Factory
01:50
Food Factory
02:10
Top 10 the Art of Architecture
03:05
Megafactories
03:55
Megafactories
05:58
Loop: Hart van Nederland
07:00
Mediashop
15:00
The Flying Doctors
15:45
The Flying Doctors
16:44
McLeod's Daughters
17:41
McLeod's Daughters
18:31
McLeod's Daughters
19:30
McLeod's Daughters
20:29
Percy Jackson & The Olympians - The Lightning Thief
22:52
Alpha
00:39
Huizenjacht
01:19
Tommy Teleshopping
03:49
Loop: Hart van Nederland
04:30
Wielrennen
05:30
Biatlon
06:00
Biatlon
06:30
Snooker
07:30
Snooker
10:30
Biatlon
11:15
Biatlon
12:00
Wielrennen
13:00
Wielrennen
14:00
Wielrennen
15:00
Wielrennen
16:45
Wielrennen
18:00
Schermen
19:00
Misc.
19:05
Snooker
21:00
Schansspringen
21:30
Schansspringen
22:00
Misc.
22:05
Wielrennen
23:00
Snooker
00:30
Biatlon
01:00
Biatlon
01:30
Wielrennen
03:00
Snooker
04:20
Say yes to the dress UK
04:45
Say yes to the dress UK
05:10
Say Yes to the Dress: Benelux
06:00
Say Yes to the Dress: Benelux
06:30
Say Yes to the Dress: Benelux
07:00
Say Yes to the Dress: Benelux
07:30
Fred van Leer: Alles uit de kast
08:30
Louisa & Rowan Op De Camping
09:30
Louisa & Rowan Op De Camping
10:30
Louisa & Rowan Op De Camping
11:30
Louisa & Rowan Op De Camping
12:30
My big fat American gypsy wedding
13:30
90 Day: The single life
14:30
90 Day Fiancé: Love in Paradise
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
Flip or flop
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Bevallen met Bobbi
20:30
My 600-lb Life
22:30
The bad skin clinic
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
Fred van Leer: Alles uit de kast
01:30
Louisa & Rowan Op De Camping
02:26
Louisa & Rowan Op De Camping
03:14
Louisa & Rowan Op De Camping
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Crimewatch Live
11:15
Critical Incident
11:45
Animal Park
12:30
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Doctors
15:15
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
The Bidding Room
17:30
Bridge of Lies
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Panorama
21:30
The Bidding Room
22:00
Anton & Giovanni's Adventures in Spain
23:00
BBC News at Ten
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
Have I Got News for You
00:10
The Idaho Murders: Trial by TikTok
01:10
Ambulance
02:10
Weather for the Week Ahead
02:15
BBC News
04:40
This Is BBC TWO
07:30
Bargain Hunt
08:15
Bridge of Lies
09:00
The Hairy Bikers Go West
10:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Impossible
14:45
The Edge
15:30
Take a Hike
16:00
Hidden Treasures of the National Trust
17:00
Cities: Nature's New Wild
18:00
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
SOS: Extreme Rescues
20:30
Mastermind
21:00
Only Connect
21:30
University Challenge
22:00
Great British Menu: The Finals
23:00
Alma's Not Normal
23:30
Newsnight
00:10
Weather
00:15
Darren McGarvey: The State We're In
01:15
Radioactive
03:00
Countryfile
03:55
Garden Rescue