TV Gids vandaag

Woensdag, 23 Juni 2021
omhoog omlaag links rechts
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:10
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:40
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:10
Goedemorgen Nederland
08:29
NOS Journaal
08:35
Goedemorgen Nederland
08:40
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:15
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:40
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:10
NOS "Het EK in 2'21"
10:15
Nederland in Beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Studio Europa
12:00
NOS Journaal
12:15
De Nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
16:00
Opsporing Verzocht
16:48
Piets weerbericht
16:56
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:20
NOS EK voetbal: Voorbeschouwing Zweden - Polen en Slowakije - Spanje
17:50
NOS EK voetbal: Tsjechië - Engeland
18:50
NOS EK voetbal: Wedstrijdanalyse Slowakije - Spanje
18:52
NOS EK voetbal: Wedstrijdanalyse Slowakije - Spanje
19:00
NOS EK voetbal: Tsjechië - Engeland
20:00
NOS Journaal
20:25
Studio Europa
20:50
NOS EK voetbal: Tsjechië - Engeland
21:53
NOS EK voetbal: Wedstrijdanalyse Portugal - Frankrijk
22:00
NOS EK voetbal: Tsjechië - Engeland
23:00
Studio Europa
23:45
NOS Journaal
00:15
Studio Europa
01:00
NOS Journaal
01:25
EenVandaag
01:50
NOS Journaal
02:25
NOS Journaal
02:45
NOS Journaal
06:30
Pingu
06:35
Sesamstraat
06:50
TikTak
06:55
Bumba in de ruimte
07:00
Woezel & Pip
07:04
Samson & Marie
07:06
Samson & Marie
07:10
Zin in Zappelin
07:15
Maja de Bij
07:25
Zin in Zappelin
07:30
Kindertijd
07:37
Zin in Zappelin
07:40
Beestenbrigade
07:55
Waffie de wonderhond
08:07
Zin in Zappelin
08:10
Shaun het schaap
08:20
Buurman en Buurman
08:25
Ringel Singel 19
08:30
Wickie de Viking
08:45
Jeugdjournaal
08:50
Bol & Smik
09:02
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
09:05
Ziggy en de zootram
09:20
Liselotte
09:25
Ella, Oscar & Hoo
09:35
Kikker & vriendjes
09:41
Olly, het kleine witte busje
09:46
Timmy tijd
09:50
Timmy tijd
09:55
Maan en ik
10:20
Bing
10:25
Bing
10:33
Nijntje en vriendjes
10:40
Nijntje en vriendjes
10:45
NoNo
10:50
Bumba
10:55
Bumba
11:00
Beer Bo
11:05
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:15
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Mike de ridder
11:40
Clangers
11:50
Charlie & Lola specials
12:00
Sesamstraat
12:17
Zin in Zappelin
12:20
Kindertijd
12:28
Zin in Zappelin
12:30
Waffie de wonderhond
12:43
Zin in Zappelin
12:45
Casper en Emma
12:58
Zin in Zappelin
13:00
Splat & Seymour
13:11
Zin in Zappelin
13:15
Masha en de Beer
13:25
Grizzy en de Lemmings
13:30
Shaun het schaap
13:35
Buurman en Buurman
13:45
Nils Holgersson
13:55
K3 Rollerdisco Club
14:20
Machtige Mike
14:25
Studio Snugger
14:40
DierenDetectives
15:05
Jill
15:25
Immenhof - Das Abenteuer eines Sommers
17:00
Checkpoint
17:30
Freeks Wilde Wereld
17:40
Zapp your planet: Plasticjagers
17:50
SpangaS
18:00
SpangaS
18:10
Brugklas
18:30
Freeks Wilde Wereld
18:45
Het Klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:20
Het beste van... 50 jaar Toppop
20:45
NOS EK voetbal: Kroatië - Schotland
21:45
NOS EK voetbal: Kroatië - Schotland
21:55
NOS EK voetbal: Kroatië - Schotland
22:55
Beau séjour
23:55
Stacey Dooley Sleeps Over
00:50
Het beste van... 50 jaar Toppop
01:20
Jeugdjournaal
01:48
Tekst-TV