TV Gids eergisteren

Woensdag, 1 April 2020
omhoog omlaag links rechts
05:50
Nederland in Beweging
06:05
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:10
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:40
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:10
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:40
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:10
Goedemorgen Nederland
09:15
Nederland in Beweging
09:25
NOS Journaal
09:35
Goedemorgen Nederland
09:58
NOS Journaal
10:00
NOS Journaal: Briefing door het RIVM
10:15
Nederland in Beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:10
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:30
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
12:45
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
NOS Sportjournaal
13:15
Nederland in Beweging
13:20
NOS Journaal
13:30
NOS Journaal
13:45
Nietalleen.nl
14:00
NOS Journaal
14:05
NOS Kamerdebat coronacrisis
14:10
Andre Rieu: Welcome to My World
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:25
Kook mee met MAX
15:30
NOS Journaal
15:35
Op1
16:00
NOS Journaal Brexit
16:25
NOS Journaal Brexit
16:30
Nietalleen.nl
16:45
MAX Ouderenjournaal
17:00
NOS Journaal Brexit
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke Partijen: PvdA
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
NOS Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:30
Tussen Kunst en Kitsch
21:25
Levenslucht - een week op de IC tijdens corona
21:35
De Rijdende Rechter
22:25
Op1
23:30
NOS Journaal
23:50
Frontberichten
00:00
Op1
01:05
NOS Journaal
01:35
EenVandaag
02:05
NOS Journaal
02:10
NOS Journaal
02:35
NOS Journaal
03:05
NOS Journaal
04:10
Anne+
04:35
M
04:36
Tekst-TV
04:42
Tekst-TV
05:24
Tekst-TV
06:25
Pingu
06:30
TwiniPop
06:35
Sesamstraat
06:52
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
06:55
Tik Tak
07:00
Dropje
07:09
Zin in Zappelin
07:15
Mike de ridder en de touwtrekwedstrijd
07:25
Zin in Zappelin
07:30
Kindertijd
07:36
Zin in Zappelin
07:40
De Boterhamshow
07:56
Zin in Zappelin
08:00
Zappelin Go
08:08
Zin in Zappelin
08:10
Buurman en Buurman
08:20
Iedereen K3
08:35
3 Vrienden
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Calimero
09:00
Bob de Bouwer
09:12
Kiwi & Strit
09:15
Masha en de beer
09:25
Klumpies
09:35
Koekiemonsters eetkar
09:40
Zoostraat 64
09:55
Maan en ik
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Zandkasteel
10:40
Simon
10:45
Hoi Duggee
10:50
Pingu in de stad
10:55
Sesamstraat: 10 voor...
11:10
Stella & Sam
11:25
Mullewapp
11:30
Babar en de belevenissen van Badou
11:40
Noddy, de detective
11:50
Nelli en Nora
12:00
Vos en Haas
12:10
Wickie de Viking
12:25
Studio Snugger
12:40
Zappsport@HOME - Workout
13:00
Zapplive Extra
13:15
Freeks Wilde Wereld
13:25
Freeks Wilde Wereld
13:35
Zapplive Extra
13:50
Zappsport
14:05
Zapplive Extra
14:20
Het Klokhuis
14:35
Zapplive Extra
14:50
Britt's beestenbende
15:16
Klaas Kan Alles Kort
15:20
Klaas Kan Alles Kort
15:30
Zappbios: Alfons Sidderbakke
17:00
Checkpoint
17:25
Beste Vrienden Quiz
17:45
Hip voor Nop
18:15
Campus 12
18:25
SpangaS
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
The Cocaine Trail
21:10
Prison Girls
22:00
DREAM SCHOOL
22:55
Ik weet wie je bent
23:50
Videotheek M
01:00
The Cocaine Trail
01:20
M
01:50
Prison Girls
02:10
The Cocaine Trail
02:40
M
02:50
Prison Girls
03:35
M
06:30
Telekids Mini's: Zigby
06:40
Little People
06:52
Hatchimals
06:55
Wissper
07:02
Jul & Julia en de IJsmeester
07:11
Ernst, Bobbie En De Rest
07:22
Piet Piraat
07:27
Flin & Flo
07:38
Mijn ridder en ik
07:49
Robin Hood
08:01
LEGO City
08:03
Brandweerman Sam
08:13
Dr. Panda
08:21
Telekids Mini's: Beertje Pol
08:33
Telekids Mini's: Molang
08:38
Telekids Mini's: Molang
08:43
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:46
Leren met Jokie
08:49
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:52
Juf Roos
08:58
Telekids Mini's: Ollie
09:02
Fien & Teun
09:09
Telekids Mini's: Tee & Mo
09:16
StoryZoo
09:27
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:35
Thomas De Stoomlocomotief
09:46
Super Wings
09:59
Robocar Poli
10:11
Chuggington
10:22
The Adventures Of Chuck And Friends
10:32
Florrie's Draakjes
10:42
Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
10:50
Telekids Mini's: Jokie
10:56
Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:11
Telekids Mini's: Musti
11:16
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
11:28
Telekids Mini's: Cry Babies
11:34
Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:46
Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:58
Enchantimals
12:08
Troetelbeertjes
12:29
Tashi
12:41
Mijn ridder en ik
12:53
Brandweerman Sam
13:03
Transformers: Rescue Bots Academy
13:13
Transformers: Rescue Bots Academy
13:23
Dinotrux
13:45
LEGO City
13:47
Telekids Mini's: Om Nom
13:49
Lummels
14:00
Monchhichi
14:11
Wissper
14:18
Strawberry Shortcake
14:40
My Little Pony
15:01
Suske En Wiske Junior
15:08
Blinky Bill
15:20
Zafari
15:43
Het Regent Gehaktballen
15:54
Mojicons
16:07
Miss Moon
16:19
Polly Pocket
16:40
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:50
De Avonturen van K3
17:03
Flying Doctors
17:47
The Bold And The Beautiful
18:12
The Bold And The Beautiful
18:38
Grey's Anatomy
19:31
ER
20:27
Agatha Christie's Poirot
22:30
House's Head
23:22
Grey's Anatomy
00:03
House
00:44
Teleshop 8: Mediashop
02:14
Teleshop 8: Mediashop