TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids eergisteren
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Donderdag, 18 April 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:51
Nederland in Beweging
06:07
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:31
MAX Geheugentrainer
10:46
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:14
Tijd voor Max
12:00
NOS Journaal
12:15
Ongehoord nieuws
13:00
NOS Journaal
13:22
Ongehoord nieuws
14:00
NOS Journaal
14:19
NOS Journaal
14:31
NOS Journaal
14:41
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:22
NOS Journaal
15:37
NOS Journaal
15:58
Op1
17:00
NOS Journaal
17:08
Tijd voor Max
17:55
Politieke Partijen
17:57
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:03
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:34
De Bauers - 20 jaar later
21:17
Dit was het nieuws
22:05
Op1
23:06
NOS Journaal
23:34
Op1
00:36
NOS Journaal
01:04
EenVandaag
01:30
NOS Journaal met gebarentaal
01:59
NOS Journaal
02:20
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:14
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:37
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:14
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:23
Noord-Zuid-Oost-West
10:58
BinnensteBuiten
11:32
NOS Journaal Regio
11:43
Man en Kunst
12:00
NOS Journaal
12:17
Kook mee met MAX
12:32
Stand van Nederland
13:00
NOS Journaal
13:21
Socutera
13:24
Pointer
13:56
Zin in morgen
14:21
Kruispunt
14:53
De Verwondering
15:25
Fryslân Dok
16:00
NOS Journaal
16:10
Kook mee met MAX
16:25
Met het Mes op Tafel
16:57
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:13
Ik mis je
17:30
Dit is Nederland
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:30
Noord-Zuid-Oost-West
19:09
BinnensteBuiten
19:50
Met het Mes op Tafel
20:25
Pointer
20:55
Focus
21:30
Nieuwsuur
22:20
2Doc: Groenkijkers
23:19
Chernobyl: The New Evidence
00:06
De Nachtzoen
00:22
Nieuwsuur
01:10
Ongehoord nieuws
01:50
Ongehoord nieuws
02:15
Nieuwsuur
04:45
NOS Jeugdjournaal
05:05
Tekst-TV
05:30
Timmy tijd
05:35
Bumba
05:40
Olly, het kleine witte busje
05:46
Ziggy en de zootram
05:57
Nelli en Nora
06:04
Teletubbies
06:17
Liselotte
06:24
Clangers
06:35
No-No
06:43
Lief monster
06:50
Kiri & Lou
06:55
Lucas de spin
07:02
Zappelin Go
07:10
Zin in Zappelin
07:13
Zin in Zappelin
07:15
Kikker en zijn vriendjes
07:22
Zin in Zappelin
07:26
Kindertijd
07:34
Zin in Zappelin
07:37
Splat & Seymour
07:48
Zin in Zappelin
07:50
De Boterhamshow
08:06
Zin in Zappelin
08:09
Zin in Zappelin
08:12
Shaun het schaap
08:19
Mike de ridder
08:31
Noddy, de detective
08:43
Het Muizenhuis
08:51
Pieter Konijn
09:03
Sesamstraat
09:19
Simon
09:24
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:31
Sarah en Eend
09:39
Inui
09:46
Sesamstraat: 10 voor...
09:58
Bumba
10:03
Teletubbies
10:15
Nijntje en vriendjes
10:22
Bo Beer
10:27
Nurdys
10:33
Bing
10:40
Woezel & Pip
10:45
Pim & Pom
10:50
Rita & Krokodil
10:55
Kiri & Lou
11:01
Peppa Pig
11:06
Peppa Pig
11:11
Timmy tijd
11:16
Pingu
11:20
Tip de Muis
11:28
Pip en Posy
11:34
Bol & Smik
11:45
Calimero
11:57
Maya de bij
12:09
Babar en de belevenissen van Badou
12:21
Zin in Zappelin
12:23
Zin in Zappelin
12:26
Vos en Haas
12:36
Zin in Zappelin
12:40
Kindertijd
12:48
Zin in Zappelin
12:51
Bob de Bouwer
13:01
Zin in Zappelin
13:04
Agent Binky
13:15
Zin in Zappelin
13:18
Zin in Zappelin
13:21
Masha
13:28
Shaun het schaap
13:35
Wickie de Viking
13:48
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:00
De Smurfen
14:12
Bollie & Billie
14:24
Buurman en Buurman
14:30
Mighty Mike
14:40
Grizzy en de lemmingen
14:46
Nils Holgersson
15:03
Jungle Book
15:14
BarnKidz
15:27
Stop!
15:36
Mega Mindy
16:03
Kosmoo
16:32
Peperbollen
17:00
De Dodelijkste 60
17:28
Enkeltje Verweggistan
17:51
Flexe Gasten
18:03
Brainstorm
18:22
Say Whut!?
18:44
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:26
First Dates
20:23
90's Dance
21:14
Podium ZWART
22:03
Pandore
22:48
Pandore
23:50
Hunted into the Wild VIPS
00:50
Sophie & Jeroen
01:44
90's Dance
02:35
Podium ZWART
03:22
Sophie & Jeroen
05:50
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
06:00
Editie NL
06:15
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:37
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:53
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:15
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:35
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:55
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:30
The Bold and the Beautiful
12:00
ER
13:00
Murder, She Wrote
14:05
BEAU
15:30
De Piano
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Secret duets
22:00
BEAU
23:25
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:45
BEAU
01:10
RTL Boulevard
01:55
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:35
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
Politie op je hielen!
18:00
Deurwaarders UK
19:00
De slechtste chauffeur van Nederland
20:30
De Augurkenkoning
21:55
112 vandaag
22:20
24 uur in de E.R.
23:20
Ambulance UK
00:30
Politie op je hielen!
01:40
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
10:00
Hart van Nederland - ochtend editie
10:15
Hart van Nederland - ochtend editie
10:30
Shownieuws
11:20
Huizen Onder De Hamer
12:40
De Bondgenoten
13:30
Lang leve de liefde
14:15
50/50
14:45
Je huis op orde
15:40
Huizen Onder De Hamer
16:50
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:30
Het roer om
21:35
Vandaag Inside
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:55
De Bondgenoten
00:35
Lang leve de liefde
01:20
Vandaag Inside
02:04
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:30
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
11:55
Idioten op de weg
12:00
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
13:00
Flodder
13:30
Flodder
14:00
Pawn Stars
15:00
Pawn Stars
16:00
Bar Rescue
17:00
Bar Rescue
17:55
Pawn Stars
18:00
Pawn Stars
18:30
Pawn Stars
19:30
Pawn Stars
20:25
Independence Day
20:27
Independence Day
23:25
The Divide
01:40
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:25
My Kitchen Rules Australië
12:25
My Kitchen Rules Australië
13:25
Tommy Teleshopping
14:00
MasterChef Australië
15:00
MasterChef Australië
15:55
My Kitchen Rules Nieuw-Zeeland
16:55
Neighbours
17:25
MasterChef Australië
18:25
MasterChef Australië
19:25
My Kitchen Rules Nieuw-Zeeland
20:30
King Richard
23:30
Enough Said
01:20
Chicago Fire
02:05
Loop: Hart van Nederland
18:00
UEFA Conference League
20:55
UEFA Europa League
23:35
Samenvatting Europa & Conference League
00:00
De Wereld Van De Marechaussee
00:50
Border Security: Australië
01:15
Loop: Hart van Nederland
01:16
Loop: Hart van Nederland
06:30
Teleshop 8: Mediashop
07:01
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Murder, She Wrote
18:05
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
The Bold and the Beautiful
19:30
ER
20:25
Detectives Op Donderdag: The Inspector Lynley Mysteries
20:28
Detectives Op Donderdag: The Inspector Lynley Mysteries
22:30
Law & Order: Special Victims Unit
23:30
Law & Order: Special Victims Unit
00:25
Murder, She Wrote
01:25
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
02:03
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:03
Car S.O.S
04:48
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:30
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:26
Science of Stupid
07:55
Made in a Day
08:25
Made in a Day
08:58
Last of the Giants: Wild Fish
09:58
Lost Cities With Albert Lin
10:58
Lost Cities With Albert Lin
12:05
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:00
The Dog Rescuers
14:12
The Incredible Dr. Pol
15:13
Trafficked With Mariana van Zeller
16:12
Trauma Rescue Squad
17:11
Locked Up Abroad
18:10
Ultimate Airport Dubai
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
Air Crash Investigation
22:30
Massive Engineering Mistakes
23:20
Rebuilding Notre Dame: The Next Chapter
00:20
Europe From Above
00:43
Food Factory
01:13
Food Factory
01:38
Top 10 the Art of Architecture
02:28
Megafactories
03:13
Megafactories
Geen data beschikbaar
05:00
Wielrennen
05:45
Wielrennen
06:30
Endurance Motorracen
08:30
Golf
09:25
Misc.
09:30
Olympische Spelen
10:00
Olympische Spelen
11:00
Olympische Spelen
11:55
Misc.
12:00
Wielrennen
12:45
Wielrennen
13:35
Wielrennen
15:30
Golf
16:30
Snooker
17:30
Klimmen
19:00
Triatlon
19:30
Wielrennen
20:00
Wielrennen
21:00
Snooker
23:00
Wielrennen
00:30
Olympische Spelen
01:30
Endurance Motorracen
03:00
Snooker
04:04
Celebrity IOU
04:49
Curvy Brides
05:12
Curvy Brides
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
My cat from hell
06:50
Extreme couponing
07:15
Extreme Cheapskates
07:40
Long Island Medium
08:30
Toddlers & Tiaras
09:20
Celebrity IOU
10:10
Say yes to the dress: Lancashire
11:00
Curvy Brides
11:25
Curvy Brides
11:50
LA Ink
12:40
Breaking Amish: Brave New World
13:30
Love & Translation
14:30
90 Day Diaries
15:30
Unsellable Houses
16:00
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
House Hunters International
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say Yes to the Dress
20:30
Love & Translation
21:30
Life After Lockup
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
My cat from hell
01:30
Cake boss
02:00
Cake boss
02:30
Long Island Medium
03:18
Toddlers & Tiaras
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Morning Live
11:45
Big Little Crimes
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Doctors
15:15
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
The Bidding Room
17:30
Bridge of Lies
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
Garden Rescue
21:00
MasterChef
22:00
The Apprentice
23:00
The Apprentice: You're Hired
23:30
BBC News at Ten
00:00
BBC Regional News and Weather
00:10
Question Time
01:10
Newscast
01:40
Weather for the Week Ahead
01:45
BBC News
04:15
This Is BBC TWO
07:30
Bargain Hunt
08:15
Escape to the Country
09:00
Gardeners' World
10:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Impossible
14:45
The Edge
15:30
The Edible Garden
16:00
Jay and Dom's Home Fix
16:45
The Home That Two Built
17:45
Chris and Meg's Wild Summer
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great Coastal Railway Journeys
20:00
Your Home Made Perfect
21:00
Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby
22:00
A Life in Ten Pictures
22:55
Penguin Post Office: Natural World
23:00
Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
23:30
Newsnight
00:10
Weather
00:15
Surgeons: At the Edge of Life
01:15
Pompeii: The New Dig
02:15
Saving Lives at Sea
03:15
Beyond Paradise